Integracja z ePodatnikiem

ePodatnik może zostać zintegrowany z programami typu FK czy KP

Poznaj możliwości integracji

Integracja z ePodatnik

Program ePodatnik może zostać połączony z dowolnym programem FK czy KP. Pozwala to na odizolowanie się od problemu zmieniających się deklaracji, wzorów i schematów plików JPK, sprawozdań finansowych czy elektronicznych tytułów wykonawczych. Dzięki temu można skupić się w całości na tym co ważne - jakości i funkcjonalności programu FK i KP, pozyskując jednocześnie funkcjonalności związane z eDeklaracjami, JPK, e-Sprawozdaniami Finansowymi i tytułami wykonawczymi na wysokim poziomie. Skorzystaj z formularza poniżej i zintegruj się z ePodatnikiem

API

Połącz się z ePodatnikiem za pomocą dostarczanej przez nas biblioteki DLL. Za jej pomocą wywołasz bezpośrednio ePodatnika i wprowadzisz deklarację, plik JPK czy sprawozdanie finansowe. Przeglądanie, dalsza edycja, podpisywanie i wysyłanie odbędzie się już wewnątrz ePodatnika.

Pliki wymiany

Wyeksportuj dane ze swojego programu do pliku tekstowego. Format plików wymiany otrzymasz od nas po wypełnieniu formularza poniżej. Plik wymiany można następnie zaimportować w ePodatniku. Przeglądanie, dalsza edycja, podpisywanie i wysyłanie odbędzie się już wewnątrz ePodatnika.

Inne

Jeżeli potrzebny jest inny mechanizm integracji - na przykłąd poprzez chmurę, skontaktuj się z nami za pomocą formularza poniżej, a przeanalizujemy wspólnie możliwości integracji.

Wraz z nawiązaniem współpracy w zakresie integracji z ePodatnikiem, udostępniamy narzędzia do zarządzania licencjami. Warunki finansowe negocjowane są indywidualnie

Atrakcyjne warunki współpracy

ePodatnik

Potrzebujesz innego obszaru elektronicznej sprawozdawczości? Może usługi ePUAP? Opisz nam swoje potrzeby a przeanalizujemy możliwość rozszeżenia funkcjonalności ePodatnika o nowe obszary.

Zintegruj się z ePodatnikiem

Opisz nam Swoje potrzeby. Skontaktujemy się z Tobą najszybciej jak to możliwe i przeanalizujemy możliwości integracji

ePodatnik - integracja
INFRA S.A.

Głogowska 35

45-315 Opole

+48 77 454 24 65, 66

© 2022 INFRA S.A. Wszelkie prawa zastrzeżone.